Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Studencki Nobel

Rozpoczęła się XIV edycja konkursu Studencki Nobel dla studentów z całej Polski!
Niezależne Zrzeszenie Studentów przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego zaprasza młodych naukowców i działaczy do podzielenia się swoimi osiągnięciami natury naukowej, społecznej czy artystycznej.

Studencki Nobel skupiony jest wokół:

  • propagowania rozwoju nauki, literatury i sztuki;
  • wsparcia idei wolontariatu;
  • ułatwienia młodym, zdolnym artystom i naukowcom rozwijania pasji i zainteresowań.

To jedyny taki program stypendialny stworzony przez organizację studencką. Skierowany jest do studentów uczelni wyższych z całej Polski, którzy wyróżniają się ambicją, ciężką pracą oraz zaangażowaniem. Niezależne Zrzeszenie Studentów pragnie, by program ułatwiał młodym ludziom rozwijanie swoich pasji, zainteresowań. a przede wszystkim stał się dodatkowo motywował do podejmowania coraz kolejnych działań. Zwycięzcy otrzymają ufundowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego nagrody ogólne o łącznej wartości 50 000 zł oraz nagrodę specjalną, związaną z działaniami 3W w wysokości 5 000 zł! Dodatkowo, jest to szansa na wyróżnienie się na rynku pracy i zbudowania sieci networkingowej z innymi uzdolnionymi studentami z całej Polski

Aby aplikować na Studenckiego Nobla 2023, wystarczy wejść na https://www.studenckinobel.info/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy do 11 kwietnia 2023 r.

Zachęcamy do zaobserwowania social mediów projektu https://www.facebook.com/StudenckiNobelpl.