Projekt III roku AKEN “UWaga mamy pomysł”

Jak co roku, studenci trzeciego roku Animacji Kultury i Edukacji Nieformalnej przygotowali i zrealizowali duży  projekt animacyjny, który jest ich sprawdzianem umiejętności nabytych w trakcie studiów.
Tegoroczny projekt został przygotowany w ramach zajęć “Działanie w środowisku lokalnym” prowadzonych przez dr Ewę Palamer-Kabacińską. Koordynatorkami były Daria Kaźmierczak i Aleksandra Szydlik, a zespół projektowy tworzyły wszystkie studentki III roku AKEN.
W tym roku studentkom przyszło się mierzyć nie tylko z wyzwaniami związanymi z samodzielnym zarządzaniem projektem, ale także z trudną sytuacją spowodowaną epidemią. Projekt został błyskawicznie dostosowany do nowych warunków, co jest dowodem elastyczności grupy projektowej.

Zapraszamy do zapoznania się z charakterem działań podjętych w ramach projektu i jego efektami: